SlideMaster Isı Camlı Sürme Cam Balkon

SlideMaster Isıcamlı Sürme Cam Balkon, yalıtım, konfor ve estetik açıdan incelenerek yenilendi. Balkonlarınızı, kış bahçelerinizi ve restoranlarınızı eşsiz yaşam alanlarına dönüştürmektedir.

SlideMaster hem ısıcamlı hem tek camlı olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Sürme sistemlerindeki yalıtım dezavantajını ortadan kaldırıyor ve köşeleri açık hale getirmektedir. 1,5 metre panellere ve kendi özel kilit sistemine imkan veren ve Albert Genau patentli taşıyıcı tekerleri sayesinde konforlu hareketi ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır.

Slidemaster Nasıl Çalışır?

Model Alüminyum’un uygulamasını yaptığı SlideMaster, standart olarak 4 raylı olup, her bir panel bir rayda hareket eder. En içteki paneli kapanma yönüne göre hareket ettirdiğinizde, her panel birbirine kenetlenip, birbirini çekerek hareket eder. Çektiğiniz paneli, son noktaya getirdiğinizde, kendiliğinden kilitlenerek kapalı hale gelir. Yukarıdaki hareketleri diğer yönde yaparak sistem kısmen ya da tamamen, kolayca açılabilir.

Neden Slidemaster?

 • Durdurulamaz Hareket

SlideMaster sistemlerde 150 kg panel taşıma kapasitesine sahip, Albert Genau patentli, paslanmaz rulmanlı, yükseklik ayarı yapılabilen, izlediği yoldaki duruma ayak uyduran süspansiyonlu Speed-HD teker kullanılmaktadır. Bütün kanatlar, konforlu şekilde, en az sürtünme ve ses ile hareket eder ve açılıp, kapanır.

 • Üç Boyutlu Tam İzolasyon

Slidemaster sistemde yalıtımıüst düzeye çıkarmak için, cam panellerin dikey birleşiminde, duvar bitimlerinde, ray – panel arası bütün çalışma boşluklarında izolasyon fırçaları kullanılmış olup, sistem sağlanabilecek maksimum yalıtım seviyesine sahiptir.

 • Panoramik Görünüm

L ve U şeklindeki mekanlar için tasarlanan kanat dikme profilleri sayesinde, Slidemaster sistem sorunsuz kullanılabilmekte ve hiçbir sabit köşe birleşim profili kullanılmadan, balkonlar açık hale getirilebilmektedir.

 • Üst Düzey Yalıtım

SlideMaster’ın ısıcamlı uygulamasında kullanılan ısıcamların özelliğine bağlı olarak, tek cama göre 4,3 kata varan daha fazla yalıtım sağlanabilmektedir. Yazlar daha serin, kışlar daha sıcak geçmektedir.

 • Güvenli Kilit Seçenekleri

Slidemaster kayar sistem isterseniz gagalı gömme kilit, isterseniz anahtarlı kancalı kilit, ya da mantar başlı ispanyolet kilit kullanabilirsiniz.

 • 3 Farklı Cam Seçeneği

Slidemaster sistemde, 4+12+4 Isıcam, 8 mm ve 10 mm olmak üzere 3 farklı cam tipi kullanılabilmektedir. Sistemde istenen yalıtım düzeyi ya da sistemin uygulanacağı yere göre cam seçimi yapılmaktadır.

 • Geniş Kanatlar

Sistem, panoramik görüntüyü engellemeyen 1,5 metre genişliğe kadar kanat yapısına izin vermektedir. Bu geniş kanatlar, gelişmiş teker aksamı sayesinde rahatça açılıp kapanabilmektedir.

 • Sonsuz Raylı Sistem

SlideMaster, özel tasarımı sayesinde, 1+1 raydan istenilen sayıya kadar ray yapabilmeye imkan verir. İstediğiniz kadar panel sayısına ulaşılıp, minimum ve maksimum açıklıklar istenilen esneklikte kapanıp, açılabilir.

 

 • Paslanmaz Aksam

Albert Genau’nunbütün ürünlerinde olduğu gibi Slidemaster’da da tüm rulman ve aksam takımları paslanmazlık garantisialtındadır.

 

 • Özel Su Tahliye ve Damlalık Sistemi

Slidemaster sisteme entegre edilen ray yataklı profil alt – içte su oluğu olarak görev yaparken, dış-üstte damlalık görevini üstlenir. Damlalık sayesinde, en az su sisteme gelir, içeri girmesi muhtemel suda, su tahliye profilinde toplanıp açılan tahliye delikleri aracılığı ile dışarı atılır.

 • Kolay İç ve Dış Temizlik

SlideMaster, özel kanat tasarımı sayesinde, bütün kanatlar istendiği zaman birbirinden ayrılıp, ayrı ayrı konumlandırılabilir. Bu sayede hem içten, hem de dıştan bütün camlar silinebilmektedir.

 • Sineklik, Perde ve Kepenk Entegrasyonu

Sistemin en dıştaki rayına istenirse perde, istenirse sineklik, istenirse kepenk bağlanabilir. Bu sayede çok şık bir şekilde güneşi ve sinek geçişini kontrol edebilirsiniz.

 • Eşikli ve Eşiksiz Kullanım

SlideMaster hem eşikli, hem de eşiksiz olarak kullanılabilir. Restorandan, kafeye, kış bahçesinden, balkona esnek çözümler sağlar.

 • Kir Tutmaz Yüzey

SlideMaster, hem dekoratif, hem de kullanışlı bir sistem olarak tasarlandı. Sistemde, isteğe bağlı olarak kendinden yaldızlı, toz ve leke tutmayan özel ESPC boya kullanılabiliyor